Chef de Bubble

Android için Yemek Pişirme Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0.11
  • Dil İngilizce
  • Firma GAMEVIL
Chef de Bubble; Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde eğlenerek oynayabileceğiniz, kendi kategorisinde bulunan oyunlardan farklı olarak yemek pişirme sürecinde sihir kullanabileceğiniz eğlenceli bir yemek pişirme simülasyon oyu

Chef de Bubble; Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde eğlenerek oynayabileceğiniz, kendi kategorisinde bulunan oyunlardan farklı olarak yemek pişirme sürecinde sihir kullanabileceğiniz eğlenceli bir yemek pişirme simülasyon oyunudur.

Kendi kategorisinde en iyiler içerisine adını yazdıran Chef de Bubble oyununda birbirinden lezzetli yemekler yapabilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Oyun içi satın almalar bulunan oyunda yemek pişirmek için biraz paraya ihtiyacınız olacak. Renkli karakterleri, etkileyici grafik ve ses efektleri ile müptelası olacağınız oyun oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip.

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz, kar küresinde bir dünya, küreyi dekore etme ve kişiselleştirme, 3D grafikler, eğlenceli müzikler, egzotik yemekler hazırlama, sihir kullanma, anlatıcı rehber gibi bir çok özellik bulunuyor.

Klasik yemek pişirme oyunlarından sıkılan ve farklı bir yemek pişirme oyunu arayan oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Chef de Bubble yemek pişirme simülasyon oyununu mutlaka denemelisiniz.

Chef de Bubble indir
DİĞER SÜRÜMLER